Увага! Реєстрація на ЗНО-2016

1 лютого розпочалась реєстрація на ЗНО-2016, яка триватиме до 4 березня 2016 року. Учасники ЗНО цьогоріч можуть проходити тестування не більше, як з чотрирьох предметів. Обов'язковими є українська мова та література; історія України або математика (за вибором). На відміну від минулого року не буде завдань поглибленого рівня складності. Під час вступу до ВНЗ буде враховуватись тільки сертифікат 2016 року. Цьогоріч також визначатиметься "пороговий" бал з кожного предмета.

Важливим уже сьогодні для майбутніх абітурієнтів є визначитись з переліком предметів та ознайомитись з Порядком реєстрації, який затверджений Міністерством юстиції: в ньому чітко визначені перелік і процедури, які є обов'язковими для всіх учасників ЗНО.

Зареєструватись можна самостійно на сайті ХРЦОЯО або на пункті реєстрації (Шосткинський інститут Сумського державного університету, вул. Гагаріна, 1). Випускники поточного року можуть зареєструватися безпосередньо в навчальному закладі після завершення обмежувальних заходів, спрямованих на профілактику грипу.

Бажаю успіхів майбутнім абітурієнтам!

Кiлькiсть переглядiв: 147

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.