У Сумах відбувся ІІ (очний) тур 2 (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педпрацівників ПНЗ «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2014»

/Files/images/IMG_0846.JPG 18-19 лютого 2014 року у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся ІІ (очний) тур 2 (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2014». Конкурс зібрав кращих фахівців позашкілля Сумщини з науково-технічного, дослідницько-експериментального, гуманітарного і соціально-реабілітаційного напряму. У другому турі взяли участь 17 переможців першого (заочного) туру.
Шостку представляла керівник гуртка станції юних техніків «Основи роботи в операційній системі Windows та прикладних програмах MS Office» Пата Олена Іванівна. Яскраве враження отримали члени журі від відкритого заняття педагога. Приємно здивували запал і активність дітей, які ніколи не займались у гуртках інформаційно-технічного напрямку. Вони настільки захопились цікавими завданнями, що не звертали ніякої уваги на журі та велику кількість дорослих спостерігачів.
За підсумками презентації власного досвіду роботи та показу фрагменту заняття гуртка із залученням серед керівників гуртків науково-технічного напрямку впевнену перемогу отримала Пата Олена Іванівна. На другому місці - Грудина Микола Михайлович – керівник гуртка Глухівського міського центру дитячої та юнацької творчості. Третє місце розділили педагоги Сумського, Конотопського, Охтирського міських центрів позашкільної освіти.
Треба відмітити, що це не перша творча перемога Пати О.І. як керівника гуртка. У 2012-2013 н.р. педагог посіла перше місце у обласному етапі конкурсу «Творча особистість року» (у номінації керівник гуртка).

/Files/images/IMG_0697.JPG/Files/images/IMG_0700.JPG/Files/images/IMG_0845.JPG/Files/images/IMG_0848.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.