УВАГА! Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області»

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області»

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, рішення ХVІІ сесії VІІ скликання Шосткинської міської ради від 12.04.2018 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області» та з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора, управління освіти Шосткинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центрШосткинської міської ради Сумської області».

Основні вимоги до кандидатів:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

- стаж роботи за фахом не менше п’яти років;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;

- знання діловодства.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку, з додатками;

- копію паспорта громадянина України;

- копію трудової книжки, завірену за місцем роботи;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посадудиректора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Шосткинської міської ради Сумської області» здійснюється в управлінні освіти Шосткинської міської радиза адресою: вул. Садовий бульвар, 9, м. Шостка, Сумська область, 41100, каб. 4 з 26.04.2018 по 24.05.2018.

У разі невідповідності наданих документів установленим вимогам претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсу не допускаються, про що їм буде повідомлено впродовж трьох днів управлінням освіти.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі в конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше, ніж протягом десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Дата проведення конкурсного відбору: 29.05.2018 року.

Конкурсний відбір передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Місце та час проведення конкурсного відбору: актова зала управління освіти Шосткинської міської ради, о 10.00 год.

За додатковою інформацією звертатися до головного спеціаліста управління освіти Шосткинської міської ради Куниці Зінаїди Михайлівни за телефоном:7-18-37, e-mail: shst.mr-osvita@sm.gov.ua

Кiлькiсть переглядiв: 331

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.