Повернутися до звичайного режиму

Дидактико-педагогічний колоквіум «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти»

25 вересня в управлінні освіти Міщенко Л. Б., методистом з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, був проведений дидактико-педагогічний колоквіум «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти» для педагогічних працівників відділу освіти, що опікуються дошкільною та початковою освітою, педагогів закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти нашого міста.

Усього прийняли участь у колоквіумі 44 педагоги.

У ході проведення колоквіуму були розглянуті питання: «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти на сучасному етапі», «Нова українська школа»: реформування системи початкової освіти як перший практичний крок у реалізації концепції»

Інтерактивний практикум «Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти. Зворотній зв'язок» був насичений активною роботою та дискусіями присутніх з проблемних питань. Всі бажаючі мали можливість висловити свою думку, посперечатись та дійти вірного рішення, яке вимагає сьогодення. Як показав захід, процес наступності «заклад дошкільної освіти – початкова школа» потребує спільної та активної взаємодії всіх освітян міста. Представникам суміжних ланок освіти було чим поділитись: досвід роботи кожного – став корисним для всіх, бо питання адаптації дошкільнят до статусу учня є важливим і для вихователів, і для вчителів.

Ознайомлення з досвідом реалізації питань наступності у закладах освіти міста було здійснено на базі Шосткинського дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок» Шосткинської міської ради; Шосткинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради; Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 Шосткинської міської ради; Шосткинського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №9 – дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради.

Робота завершилась підбиттям підсумків та наданням рекомендацій щодо активізації процесу наступності дошкільної та початкової освіти в місті.

/Files/images/2018/1/02.JPG/Files/images/2018/1/11.JPG/Files/images/2018/1/12.JPG/Files/images/2018/1/04.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.