Вшанували пам'ять великого педагога К.Д.Ушинського

27 березня 2014 року в центрі естетичного виховання відбулася конференція, присвячена 190-річчю з дня народження українського педагога-новатора, видатного вченого, реформатора шкільної освіти, автора праць із теорії та історії педагогіки, підручників для початкової школи «Дитячий світ», «Рідне слово», фундаментальної праці «Людина як предмет виховання» Костянтина Дмитровича Ушинського, життя якого певний час проходило у нашому краї, на ідеях якого ґрунтується сучасна, в тому числі й українська, педагогіка.

У роботі конференції взяли участь міський голова М.П. Нога, заступник начальника управління освіти Волошко Л.О., педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, працівники бібліотек.

Про життя та спадщину К.Д.Ушинського розповіли краєзнавець-дослідник, в минулому - вчитель В. В. Терлецький, вчитель історії ШСШ№1 Ф.П. Пушкар, вчитель української мови та літератури гімназії М.Д. Білясник, вихователь ДНЗ№3 Н.В. Конюхова, педагоги шкіл смт. Вороніж , працівники бібліотеки та музею П.О.Куліша.

/Files/images/Ушинський 1.JPG
/Files/images/Ушинський 2.JPG
/Files/images/Ушинський 3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.