Стартував міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016»

30 листопада 2015 року в приміщенні Шосткинської Малої академії наук відбулося урочисте відкриття І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016». З вітальним словом до учасників зібрання звернулася начальник управління освіти Шосткинської міської ради Сергейко Н.О., до речі, переможець І (міського) та ІІ (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» у номінації «Світова література».

У цей же день почалися конкурсні випробування. 13 кращих педагогів з восьми навчальних закладів змістовно та цікаво презентували власний досвід роботи.

Упродовж наступних п’яти днів у школах міста педагоги продовжать змагання: проведуть майстер-класи, конкурсні уроки, зроблять їх самоаналіз, а також виконають творчі завдання з педагогіки та психології.

Оцінювати роботу педагогів буде компетентне фахове журі, до якого ввійшли найдосвідченіші педагоги нашого міста. Саме вони і будуть визначати переможців у чотирьох номінаціях, які на цей рік визначило Міністерство освіти і науки України, а саме: «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія України», «Математика».

Конкурс «Учитель року» був започаткований 20 років тому. Його мета – підвищення престижу вчительської професії.

Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.