Затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році

Майбутнім студентам та їхнім батькам слід уважно ознайомитись з Переліками конкурсних предметів та творчих конкурсів при вступі на основі повної та базової загальної середньої освіти до вищих навчальних закладів України (додатки до наказу) для правильного обрання предметів для складання ЗНО за обраною спеціальністю.

Затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2014 році

Майбутнім студентам та їхнім батькам можна ознайомитись з термінами проведення реєстрації на ЗНО 2014 та датами проведення тестування з окремих предметів.

Затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році

Випускники мають змогу ознайомитись з програмами (з окремих предметів) за якими буде проводитись ЗНО у 2014 році. Доцільно також ознайомитися з технічними характеристиками тестів з окремих предметів.

Затверджено нормативно-правові акти щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів загальної середньої освіти в 2014 році

Наказом затверджені : 1) Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році; 2) Положення про предметні фахові комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти; 3) Положення про апеляційну комісію Українського центру оцінювання якості освіти; 4) Положення про регламентну комісію регіонального центру оцінювання якості освіти; 5) Технічний опис сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційної картки до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

Кiлькiсть переглядiв: 447

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.