Повернутися до звичайного режиму

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний планпроведення ЗНО, яким визначено, що подання реєстраційних документів особами, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня 2016 року. До 18 березня в учасників ЗНО буде можливість внесення змін до реєстраційних даних.

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з наступного переліку: українська мова і література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська мова; іспанська мова; німецька мова; російська мова; французька мова.

Порядок реєстрації, яким буде визначено процедуру та умови проведення реєстрації осіб для участі у ЗНО буде затверджено окремим наказом Українського центру оцінювання якості освіти у грудні 2015 року.

Графік проведення ЗНО 2016 року

У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів відбудеться з 3 червня по 17 червня 2016 року. Це пов’язано з тим, що для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ –початок ХХІ століття).

Основна сесія

Предмет Дата проведення
Українська мова і література 5 травня (четвер)
Математика 11 травня (середа)
Історія України 13 травня (п’ятниця)
Російська мова 3 червня (п’ятниця)
Іспанська мова 6 червня (понеділок)
Англійська мова 7 червня (вівторок)
Німецька мова 8 червня (середа)
Французька мова 9 червня (четвер)
Біологія 10 червня (п’ятниця)
Фізика 13 червня (понеділок)
Географія 15 червня (середа)
Хімія 17 червня (п’ятниця)

Додаткова сесія (для осіб, які з поважних причин не зможуть взяти участь у ЗНО з окремого предмета під час основної сесії)

Предмет Дата проведення
Українська мова і література 14 червня (вівторок)
Математика 16 червня (четвер)
Історія України 21 червня (вівторок)
Російська мова 22 червня (середа)
Іспанська мова 23 червня (четвер)
Англійська мова 23 червня (четвер)
Німецька мова 24 червня (п’ятниця)
Французька мова 24 червня (п’ятниця)
Біологія 29 червня (середа)
Фізика 30 червня (четвер)
Географія 01 липня (п’ятниця)
Хімія 04 липня (понеділок)

Визначення результатів ЗНО

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, математики та історії України здійснюватиметься з 6 травня до 26 травня 2016 року. Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року. Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів. Оголошення результатів учасників зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів відбудеться не пізніше 25 червня 2016 року. Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 8 липня 2016 року. Переглянути та роздрукувати результати ЗНО необхідно з персональних веб-сторінок, які будуть створені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти після реєстрації учасників.

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено«пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку моженабрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Вся необхідна інформація щодо нормативного забезпечення проведення ЗНО 2016 розміщена на офіційних сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пропонуємо переглянути навчально-методичний фільм щодо особливостей ЗНО 2016, створений співробітниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Доступ за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0BxpSAcBIeWyaUlR6X2RudXc5TkE/view?usp=sharing

Кiлькiсть переглядiв: 524

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.